CONSTANCE EPHELIA
To smukke strande, snorkling fra stranden, sportsaktiviteter, lækre villaer med egen pool og mange lækre restauranter. Velkommen til Constance Ephelia på Seychellerne.
I FÅR:
- Fly København-Mahé med Qatar Airways (economy) t/r
- Lufthavnskatter
- Privat transfer lufthavn-Constance Ephelia t/r
- 7 nætter i en 2-værelses Family Pool Villa
- Halvpension (morgenmad og 3-retters a la carte middag)
PRIS OG REJSEPERIODE
- Fra 20.485 kr. per person i perioden 1. maj - 17. juli 2022
- Fra 26.875 kr. per person i perioden 17. juli - 24. august 2022
- Fra 22.170 kr. per person i perioden 24. august - 30. september 2022
- Fra 23.135 kr. per person i perioden 1. oktober - 31. oktober 2022
Priserne er baseret på to voksne og to børn under 12 år der rejser sammen og ved bestilling minimum 45 dage før afrejse.
Bestil rejse til Seychellerne - kontakt os
Ønsker du et uforpligtende møde eller et individuelt tilbud? Kontakt Annette på 39 62 61 61 eller annette@discoverytravel.dk
Se hotel

Har du spørgsmål?
Annette Nygaard Pedersen
Rejsekonsulent på Afrika, Det Indiske Ocean, Europa & New Zealand
info@discoverytravel.dk
Tlf. (+45) 88 77 53 02
En ferie uden bekymringer
Spørg os 24 timer i døgnet.
Jeres ferie er et særligt højdepunkt, som skiller sig ud fra hverdagen. Hos Discovery Travel tager vi os af alle rejsedetaljer. Vi sørger for, at der ikke er forstyrrende elementer. Skulle der opstå problemer, kan du kontakte os døgnet rundt. Det kalder vi vores "24h Concierge Service", som betyder, at vi er med dig både før, under og efter jeres ferie.
